Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Pudliszkach. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje na temat naszej szkoły.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GodłoHerb

Akcja ''CZYSTA GMINA''

Akcja ''CZYSTA GMINA''

Dziś uczniowie naszej szkoły w praktyce realizowali hasła, które pojawiają się w rozmowach na lekcjach - ekologia, dbałość o środowisko, odpowiedzialność, troska o małą ojczyznę, kraj i świat.
Dołączając do akcji CZYSTA GMINA, dzieci posprzątały najbliższe otoczenie. Spisały się na medal! Zmęczonych ekologów wspomogły panie z zaprzyjaźnionego przedszkola - napoiły i nakarmiły, by nie zabrakło sił do sprzątania.
Przed młodymi ludźmi jeszcze jedno ważne zadanie - muszą wyedukować dorosłych, bo wśród śmieci dominowały pudełka po papierosach, niedopałki, butelki i puszki po alkoholu, opakowania po środkach i produktach, których dzieci raczej nie używają...
A może niektórzy powinni wrócić do szkoły i przypomnieć sobie, że o środowisko należy dbać?! Nasza planeta bez nas sobie poradzi, a ma sporo skutecznych narzędzi do tego, by się nas pozbyć. Czy my bez niej potrafimy przetrwać? Raczej nie...
Nasze przedszkolaki również pracowały w akcji CZYSTA GMINA. Dzieciaki doskonale wiedzą, co należy robić ze śmieciami.

Karina Szymankiewicz

Data dodania: 2021-09-17 17:06:39
Data edycji: 2021-09-21 17:08:19
Ilość wyświetleń: 252

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook