Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Pudliszkach. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje na temat naszej szkoły.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GodłoHerb

Akcja "Mikołaje 2018"

Akcja

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, który dla każdego powinien być wypełniony radością, miłością i nadzieją. W tym okresie szczególnie pragniemy dzielić się z drugim człowiekiem dobrym słowem, miłym gestem, czy podarunkiem, który wywoła uśmiech na czyjejś twarzy.

W tym roku nasza szkoła przyłączyła się do akcji „Mikołaje 2018” organizowanej przez PCPR w Gostyniu i Stowarzyszenie „Dziecko”. Przygotowaliśmy 12 paczek dla osób potrzebujących wsparcia, które nie mogą liczyć na prezent pod choinką – dzieci i seniorów. Znajdowały się w nich zarówno rzeczy niezbędne, takie jak: przybory szkolne w przypadku dzieci oraz artykuły spożywcze dla dorosłych, jak i podarunki, które mogą sprawić szczególną radość: zabawki, gry planszowe, książki, koce, kosmetyki.

Cieszymy się, że dzięki nam święta w wielu domach będą radośniejsze. Włączając się w akcję udowodniliśmy, że dzieci i młodzież potrafią być wrażliwi na problemy innych. Mogliśmy doświadczyć, że dzieląc się dobrem, w rzeczywistości je pomnażamy.

Za zaangażowanie dziękujemy przede wszystkim uczniom klas: IV b, IV c, V a, V b, VI a, VI b, VII a, VII b, VIII a, VIII b, III a i III b gimnazjum oraz ich rodzicom i wychowawcom.

Karolina Rzepecka

Jagoda Grzelczak-Serwatka

Beata Cebulska-Kempiak

Data dodania: 2018-12-19 10:22:29
Data edycji: 2018-12-23 20:42:28
Ilość wyświetleń: 1184

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook