Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z oddziałami integracyjnymi w Pudliszkach. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje na temat naszej szkoły.
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset
GodłoHerb

Bilet powrotny do biblioteki

Bilet powrotny do biblioteki

Po dłuższym okresie nauki zdalnej najmłodsi uczniowie wrócili do szkoły. Czeka na nich również biblioteka szkolna oraz Filia Biblioteczna z bogatą ofertą literatury dziecięcej. Zapraszam wszystkich uczniów klas I-III do udziału w akcji “Bilet powrotny do biblioteki”. Mam nadzieję, że proponowana zabawa czytelnicza zachęci do aktywnego i częstego korzystania z księgozbioru obydwu bibliotek.

Zasady udziału są bardzo proste: uczniowie otrzymują specjalne „bilety powrotne do biblioteki”, na których znajdują się ikonki ilustrujące kategorie książek oraz legenda. Bilet działa jak kupon rabatowy i podczas każdej wizyty w bibliotece uczeń może poprosić o książkę z danej kategorii. Po oddaniu przeczytanej książki, bibliotekarz „kasuje” odpowiednią ikonkę. Po skasowaniu całego biletu uczeń otrzymuje dyplom i upominek. Akcja trwa do czerwca 2021.

Akcja nie jest konkursem ani wyścigiem, kto pierwszy zaliczy wszystkie kategorie. Ma na celu zaproszenie do biblioteki, poznanie jej bogatego księgozbioru oraz czerpanie przyjemności z czytania i obcowania z książką.

Jednocześnie zachęcam wszystkich rodziców do wspólnego, rodzinnego. O zaletach głośnego czytania dzieciom mogą Państwo przeczytać w załączonym liście otwartym. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią oraz do wspólnej lektury z dziećmi.

Data dodania: 2021-02-25 10:37:24
Data edycji: 2021-03-01 12:16:12
Ilość wyświetleń: 503

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych!
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej