14 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. To wyjątkowe święto było okazją do wspólnego spotkania całej społeczności szkolnej i podziękowania nauczycielom oraz pracownikom szkoły za ich codzienną pracę i zaangażowanie.
Podczas uroczystości wystąpili uczniowie klas pierwszych, którzy przygotowali piękny program artystyczny. W tym wyjątkowym dniu odbyło się również pasowanie na ucznia. Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, a następnie zostali symbolicznie pasowani na uczniów naszej szkoły. To ważny moment w życiu każdego dziecka, który na długo pozostanie w ich pamięci.
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dyrektor szkoły wręczył nagrody nauczycielom i pracownikom, doceniając ich wkład w rozwój i funkcjonowanie naszej placówki.