Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Pudliszkach. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje na temat naszej szkoły.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GodłoHerb

Festyn rodzinny w Pudliszkach – 16.06.2018r.

Festyn rodzinny w Pudliszkach – 16.06.2018r.

Piękne czerwcowe popołudnie przywitało mieszkańców Pudliszek i okolic, zapraszając do wspólnej zabawy podczas kolejnego festynu. W miłej atmosferze można było spędzić wspólnie czas, ciesząc się towarzystwem bliskich osób, słońcem, muzyką i perspektywą zbliżających się wakacji! Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy moc atrakcji. Nasi uczniowie dowiedli, że nie brakuje im talentów sportowych, wokalnych, aktorskich i tanecznych, którymi mogli pochwalić się przed zgromadzoną publicznością. Zadbaliśmy i o ciało, i o ducha :)

Oprócz artystycznych prezentacji można było postrzelać, pomalować paznokcie, oddać się w ręce stylistek tworzących fantazyjne fryzury lub malunki na twarzy, poskakać, pozjeżdżać, poudawać chomika w wielkich kulach na wodzie, porysować, kupić książkę, pojeździć bryczką, poszaleć z balonami i bańkami mydlanymi. Na głodnych i spragnionych też czekało małe co nieco. Spotkanie miało nie tylko charakter rozrywkowy, ale również edukacyjno-profilaktyczny. A to - dzięki strażakom z OSP Pudliszki, którzy zaprezentowali pokaz udzielania pierwszej pomocy. Uśmiechnięte twarze i radosny gwar towarzyszyły całej uroczystości zakończonej pełną emocji loterią. Zwycięzcy wracali do domów z licznymi i atrakcyjnymi nagrodami zapewnionymi przez sponsorów.

Dziękujemy za współpracę, zaangażowanie Rodziców, pomoc wszystkich sympatyków i przyjaciół oraz za obecność i hojność, dzięki której nasza szkoła wzbogaci się o pomoce dydaktyczne dla uczniów.

Karina Szymankiewicz

fot. Karolina Rzepecka i Karina Szymankiewicz

Data dodania: 2018-06-20 09:45:00
Data edycji: 2018-06-20 10:12:14
Ilość wyświetleń: 1194

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook