Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z oddziałami integracyjnymi w Pudliszkach. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje na temat naszej szkoły.
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset
GodłoHerb

Konkurs na sowę biblioteczną rozstrzygnięty

Konkurs na sowę biblioteczną rozstrzygnięty

W październiku bibloteka szkolna oraz Filia Biblioteczna w Pudliszkach ogłosiły konkurs na sowę biblioteczną. Forma i technika wykonania prac były dowolne. Na konkurs wpłynęło aż 110 sów wykonanych przez uczniów z Pudliszek i Ciołkowa oraz dzieci z Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach. Wszystkie prace były pomysłowe, wykonane z wielką starannością i zaangażowaniem. Wszystkie też można było podziwiać na wystawie w holu szkoły. Trudnego zadania, jakim było wyłonienie tych najlepszech, podjęła się komisja w składzie: p. Irma Wiśniewska, p. Sylwia Żelichowska, p. Beata Cebulska-Kempiak, p. Jowita Wiśniewska oraz p. Anna Przybył. Ze względu na bardzo wyrównany poziom prac jury postanowiło nie przyznawać miejsc, a równorzędne nagrody w poszczególnych grupach wiekowych. Wręczenie nagród odbyło się podczas apelu z okazji Święta Zmarłych. 

Nagrodzeni uczniowie

Klasy I-III szkoły podstawowej

Nagrody: Nikola Rybka, Amelia Maciejak, Mateusz Wojtyczka, Krzysztof Musielak (SP w Pudliszkach), Blanka Zgórska, Nikola Maćkowiak, Milena Andrzejewska, Damian Mańczak (SF w Ciołkowie). Wyróżnienia: Antoni Sławiński, Mikołaj Bąk i Aleksandra Gieniusz.

Klasy 4-8 i gimnazjum: Zuzanna Podworska kl. 4c, Julia Sobierajska kl. 6a, Mikołaj Harendarz kl. 5a, Nina Witt kl. 5b, Maria Walczak kl. 8b, Anna Hądzlik kl. 7a.

Anna Przybył

Data dodania: 2018-11-13 11:16:00
Data edycji: 2018-11-14 09:27:31
Ilość wyświetleń: 1605

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych!
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej