Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Pudliszkach. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje na temat naszej szkoły.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GodłoHerb

Konkurs na sowę biblioteczną rozstrzygnięty

Konkurs na sowę biblioteczną rozstrzygnięty

W październiku bibloteka szkolna oraz Filia Biblioteczna w Pudliszkach ogłosiły konkurs na sowę biblioteczną. Forma i technika wykonania prac były dowolne. Na konkurs wpłynęło aż 110 sów wykonanych przez uczniów z Pudliszek i Ciołkowa oraz dzieci z Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach. Wszystkie prace były pomysłowe, wykonane z wielką starannością i zaangażowaniem. Wszystkie też można było podziwiać na wystawie w holu szkoły. Trudnego zadania, jakim było wyłonienie tych najlepszech, podjęła się komisja w składzie: p. Irma Wiśniewska, p. Sylwia Żelichowska, p. Beata Cebulska-Kempiak, p. Jowita Wiśniewska oraz p. Anna Przybył. Ze względu na bardzo wyrównany poziom prac jury postanowiło nie przyznawać miejsc, a równorzędne nagrody w poszczególnych grupach wiekowych. Wręczenie nagród odbyło się podczas apelu z okazji Święta Zmarłych. 

Nagrodzeni uczniowie

Klasy I-III szkoły podstawowej

Nagrody: Nikola Rybka, Amelia Maciejak, Mateusz Wojtyczka, Krzysztof Musielak (SP w Pudliszkach), Blanka Zgórska, Nikola Maćkowiak, Milena Andrzejewska, Damian Mańczak (SF w Ciołkowie). Wyróżnienia: Antoni Sławiński, Mikołaj Bąk i Aleksandra Gieniusz.

Klasy 4-8 i gimnazjum: Zuzanna Podworska kl. 4c, Julia Sobierajska kl. 6a, Mikołaj Harendarz kl. 5a, Nina Witt kl. 5b, Maria Walczak kl. 8b, Anna Hądzlik kl. 7a.

Anna Przybył

Data dodania: 2018-11-13 11:16:00
Data edycji: 2018-11-14 09:27:31
Ilość wyświetleń: 1028

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook