Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z oddziałami integracyjnymi w Pudliszkach. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje na temat naszej szkoły.
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset
GodłoHerb

Nagrodziliśmy najlepszych czytelników

Nagrodziliśmy najlepszych czytelników

Rok szkolny 2017/2018 był wyjątkowy w historii szkolnej biblioteki. Po raz pierwszy mogłam zrealizować wszystkie życzenia czytelników odnośnie zakupu książek. A to za sprawą udziału w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa i pozyskaniu 15.000 złotych. Za tę kwotę zakupiłam blisko 1000 książek, głównie nowości, o które prosili uczniowie. Taka porcja nowych książek spowodowała, że w tym roku dużo chętniej uczniowie odwiedzali szkolną bibliotekę i wypożyczali dużo więcej książek.

Podczas apelu z okazji zakończenia roku szkolnego nagrody otrzymali najaktywniejsi czytelnicy: Lena Bartkowiak kl. 1a, Nikodem Wencel kl. 1b, Zofia Dupiczak kl. 1b, Kacper Zemelczyk kl. 3b, Maria Walczak kl. 6a, Zofia Ratajczak kl. 7a, Lena Skrzypalik kl. IIa, Anna Rejek kl. IIIa, Roksana Nowak kl. IIIb i absolutny rekordzista, który wypożyczył 90 książek, Tobiasz Roskik z kl. IIIb.

Nagrody za dzienniczki lektur powędrowaly do uczniów klas trzecich szkoły podstawowej: Niny Matuszewskiej kl. 3a, Natalii Biernaczyk kl. 3a, Mai Czwojdrak kl. 3a i Wojtka Łasickiego kl. 3b.

Specjalne podziękowania otrzymała Sereafina Rufael z kl. 7b, która nie tylko jest aktywnym czytelnikem i wielką fanką książek, ale w tym roku poświęciła wiele godzin, pomagając w owijaniu, pieczętowaniu, zakładaniu kart książek.

 

 

Data dodania: 2018-06-26 09:36:39
Data edycji: 2018-06-26 12:12:29
Ilość wyświetleń: 1268

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych!
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej