Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Pudliszkach. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje na temat naszej szkoły.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GodłoHerb

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa po raz drugi w naszej szkole

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa po raz drugi w naszej szkole

Miło nam poinformować, że nasza szkoła w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 (na lata 2021-2025) otrzymała 15 000 złotych (w tym 3 000 wkład własny), które zostaną przeznaczone na zakup nowości wydawniczych oraz działalność promującą czytelnictwo.

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa  jest uchwalonym przez Radę Ministrów programem wieloletnim na lata 2021-2025, w celu poprawy stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmacnianie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych jako lokalnych ośrodków życia społecznego stanowiących centrum dostępu do kultury i wiedzy.

W ramach programu, oprócz zakupu książek, w szkole zostaną podjęte rozmaite działania, promujące i wspierające rozwój czytelnictwa, m.in. konkursy, spotkania, kiermasze, obchody świąt bibliotecznych, projekty.

Zapraszamy do śledzenia strony biblioteki szkolnej (zakładka uczeń/rodzic – biblioteka szkolna – wydarzenia), na której będziemy na bieżąco informować o realizacji programu.

Anna Przybył


Data dodania: 2022-04-12 20:26:47
Data edycji: 2022-04-12 20:34:19
Ilość wyświetleń: 76

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook