Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Pudliszkach. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje na temat naszej szkoły.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GodłoHerb

Ostatni dzwonek!

Ostatni dzwonek!

19 czerwca nadszedł długo wyczekiwany przez wielu uczniów dzień – uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Dyrekcja, nauczyciele, rodzice i uczniowie spotkali się, aby podsumować ostatnie dziesięć miesięcy, nagrodzić tych, którzy swoją ciężką pracą zasłużyli na wyróżnienie, oraz pożegnać uczniów, którzy od września swoją edukację będą kontynuowali już w innych szkołach. Szczególne oklaski zebrały osoby wyróżniające się różnego rodzaju sukcesami – zdobywcy świadectw z czerwonym paskiem, laureaci konkursów, a także tegoroczni absolwenci z najwyższymi wynikami z egzaminów. Na ręce rodziców najlepszych uczniów klas ósmych i trzecich gimnazjum pani dyrektor wraz z wychowawcami złożyli gratulacje.

W niejednym oku zakręciła się łza, gdy przyszedł czas na pożegnanie tegorocznych absolwentów. Po symbolicznym przecięciu szarfy przez panią dyrektor oraz wręczeniu przez młodszych kolegów pamiątkowych upominków, nastąpił wyjątkowy moment zatańczenia tradycyjnego poloneza.

„Każdy z Was osiągnął sukces” – takimi słowami pani dyrektor podsumowała uroczystość i cały rok szkolny, życząc wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Następnie uczniowie udali się do swoich klas, gdzie z rąk wychowawców otrzymali świadectwa i oficjalnie rozpoczęli dwa beztroskie miesiące...

Do zobaczenia we wrześniu!

Karolina Rzepecka

Data dodania: 2019-06-20 11:47:34
Data edycji: 2019-06-20 11:49:18
Ilość wyświetleń: 1205

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook