Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z oddziałami integracyjnymi w Pudliszkach. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje na temat naszej szkoły.
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset
GodłoHerb

Pasowanie inne niż wszystkie

Pasowanie inne niż wszystkie

W listopadzie powiększyło się grono użytkowników biblioteki szkolnej, a to za sprawą pasowania na czytelników uczniów klas pierwszych. Ze względu na obostrzenia związane z epidemią koronawirusa tegoroczne pasowanie odbyło się nie w pomieszczeniach biblioteki a w klasach. Głównym celem uroczystości było zachęcenie do korzystania z biblioteki, wypożyczania książek oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania.

Uczniowie zapoznali się z księgozbiorem przeznaczonym dla najmłodszych czytelników, regulaminem biblioteki, sposobem wypożyczania książek oraz prośbami książki. Po takim wprowadzeniu, uroczyście przyrzekli, że będą szanować książki, korzystać z ich mądrości i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika. Po przyrzeczeniu nastąpiło uroczyste pasowanie na czytelnika oraz wypożyczenie pierwszej książki. Na pamiątkę tego wydarzenia nowi czytelnicy otrzymali dyplomy, zakładki do książek oraz ulotkę informującą m.in. o godzinach otwarcia biblioteki, jej księgozbiorze i zaletach czytania.

Mam nadzieję, że od tej pory każdy pierwszoklasista będzie często odwiedzał bibliotekę i rozbudzi w sobie potrzebę czytania oraz poznawania nowych bohaterów książkowych.

Data dodania: 2020-11-10 14:04:04
Data edycji: 2020-11-10 14:09:55
Ilość wyświetleń: 531

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych!
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej