Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Pudliszkach. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje na temat naszej szkoły.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GodłoHerb

Podróże profesora oświaty p. mgr Grzegorza Lorka….

Podróże profesora oświaty p. mgr Grzegorza Lorka….

Ciekawą  lekcję 8 czerwca odbyli uczniowie klasy IV i V Szkoły Podstawowej w Pudliszkach z p. mgr Grzegorzem Lorkiem - nauczycielem biologii, profesorem oświaty z I Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie. 

W pracowni przyrodniczo – geograficznej, gdzie odbyło się spotkanie, dzieci na chwilę przeniosły się na inny kontynent, inną szerokość geograficzną by obejrzeć przepiękne obrazy, posłuchać nagranych dźwięków przyrody. By poczuć jak żyje się w lasach tropikalnych, jak orangutany opanowały technikę skakania z drzewa na drzewo, jak piękne obrazy przyrody skupiają naszą uwagę i w co bawią się rówieśnicy z innych zakątków świata.  Co nas różni, wyróżnia i co jednoczy, pomimo odległości….

Przepiękną opowieść i atmosferę spotkania zakończył szkolny dzwonek. Mamy jednak nadzieję, że nie było to ostatnie tak wspaniałe spotkanie i taka opowieść. Na kolejne czekamy w nowym roku szkolnym. 

Beata Cebulska - Kempiak

Data dodania: 2018-06-11 16:02:07
Data edycji: 2018-06-11 16:03:48
Ilość wyświetleń: 794

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook