Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Pudliszkach. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje na temat naszej szkoły.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GodłoHerb

Rekrutacja na zajęcia dodatkowe w Małym Koperniku.

Rekrutacja na zajęcia dodatkowe w Małym Koperniku.

Zapraszamy do rekrutacji na semestr WODA na zajęcia dodatkowe w Małym Koperniku uczniów Szkoły Podstawowej im. Stanisława Fenrycha w Pudliszkach z klasami integracyjnymi

W dniach od 13 do 14 września 2021 r. odbywać się będzie rekrutacja uczniów na semestr WODA na zajęcia dodatkowe prowadzone metodą doświadczeń i eksperymentów przez animatorów w Małym Koperniku w Krobi w związku z realizacją projektu pn. „Nauka przez doświadczanie i eksperymentowanie w Lokalnym Centrum Popularyzacji, Nauki i Edukacji i Innowacji w Krobi.” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Wielkopolskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 8 Edukacja, Działanie 8.1 Ograniczenie i zapobieganie przedwczesnemu kończeniu nauki szkolnej oraz wyrównanie dostępu do edukacji przedszkolnej i szkolnej, Poddziałanie 8.1.2 Kształcenie ogólne – projekty konkursowe. Więcej informacji w BIP oraz załącznikach.

Data dodania: 2021-09-10 12:29:18
Data edycji: 2021-09-10 12:34:03
Ilość wyświetleń: 213

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook