Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z oddziałami integracyjnymi w Pudliszkach. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje na temat naszej szkoły.
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset
GodłoHerb

Spotkania autorskie online

Spotkania autorskie online

Z powodu epidemii nasze życie przeniosło się do sieci. O swoich czytelnikach nie zapomnieli również pisarze, z którymi można spotkać się online. Są one organizowane m.in. w ramach akcji #niezostawiamczytelnika

Już jutro i pojutrze będziecie mogli spotkać się z dwiema autorkami, których książki znajdziecie również w naszej bibliotece.

Ewa Karwan-Jastrzębska to autorka literatury dla dzieci i młodzieży. Wśród cieszących się powodzeniem tytułów znalazły się m.in. „Duchy w teatrze”, magiczna seria książek z cyklu „Agata z placu Słonecznego”, „Banda Michałka”. Jest też współautorką opowiadań o przygodach Bolka i Lolka.

Beata Gawryluk to autorka ponad 20 książek dla dzieci i kilkudziesięciu przekładów szwedzkiej literatury dziecięcej i młodzieżowej. Wyróżniona przez dziecięce jury polskiej sekcji IBBY za książkę „Dżok. Legenda o psiej wierności” w konkursie na Dziecięcy Bestseller Roku 2007.W jej przekładzie ukazała się większość części serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai Martina Widmarka i Heleny Willis.

 

Sobota 25.04, godz. 18.00 – Ewa Karwan-Jastrzębska

facebook.com/e.k.jastrzebska/

Zapraszam dzieci i dorosłych na Dobranockę Literacką w Ulu, w którym roi się od słów. Dorzucę więc kilka swoich, w tym również rymowanych i poproszę Was o wiersze w komentarzach. Tematem rymów będzie kot w kwarantannie. Podzielę się też z Wami nowym rozdziałem Bandy Michałka, który piszę teraz specjalnie dla Was. Pojawią się też podczas spotkania inni bohaterowie. Uwaga, ciekawe komentarze zostaną nagrodzone książkami, które przekazali dla Was moi wydawcy. Do zobaczenia!

 

Niedziela 26.04, godz. 18.00 – Barbara Gawryluk

facebook.com/barbara.gawryluk

Będzie o psach na medal, dzielnym kundelku Baltiku, rezolutnej Hedwidze i o moich ulubionych książkach z dzieciństwa. Zaglądniemy też na chwilę do Biura Detektywistycznego Lassego i Mai.

Data dodania: 2020-04-24 08:39:09
Data edycji: 2020-04-24 08:39:24
Ilość wyświetleń: 625

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych!
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej