Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z oddziałami integracyjnymi w Pudliszkach. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje na temat naszej szkoły.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GodłoHerb

Stanisław Fenrych - wizjoner biznesu

Stanisław Fenrych - wizjoner biznesu

Pod takim tytułem powstał w 2021 r. film o patronie naszej szkoły. Został on zrealizowany przez fundację „Miejsce Moje” z Gostynia. Pomysłodawczynią i koordynatorem produkcji jest pani Agnieszka Wujek, a scenariusz napisała pani Joanna Ciechanowska-Barnuś.

Film opowiada o życiu i działalności Stanisława Fenrycha w Pudliszkach, koncentrując się na jego działaniach biznesowych.

W opisie możemy przeczytać:

Jeszcze 100 lat temu w Pudliszkach nikt nie myślał o uprawie pomidorów. Dzisiaj region ten to pomidorowe zagłębie Wielkopolski a marka Pudliszki sławi okolicę w kraju i zagranicą. To wizja, przedsiębiorczość i biznesowa determinacja jednego człowieka zmieniły tutaj wszystko. Kim był Stanisław Fenrych i jaki miał pomysł na biznes dowiecie się z filmu.

To jest opowieść o pomysłach na biznes. I o odwadze w ich realizacji. O poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań. O kosztach, nie tylko finansowych, jakie często ponoszą przedsiębiorcy. I o odpowiedzialności za pracowników.

Film można obejrzeć tutaj:

https://www.odkrywamyhistorie.pl/filmy-i-scenariusze-lekcji/

Data dodania: 2022-10-04 11:24:45
Data edycji: 2022-10-04 11:25:16
Ilość wyświetleń: 127

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych!
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook