Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Pudliszkach. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje na temat naszej szkoły.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GodłoHerb

STOS GROSZY DLA ZUZI

STOS GROSZY DLA ZUZI

Organizatorki akcji Stos Groszy dla Marysi z Brenna, dla której udało się zebrać wymaganą kwotę na leczenie SMA postanowiły pomóc Zuzi Suleckiej ze Smogorzewa.

Zainicjowały zbiórkę pod nazwą Stos Groszy dla Zuzi, która trwała od 1.12.2021 r. do 31.01.2022 r.

Akcja miała na celu zebranie jak największej ilości "drobniaków", które często zalegają w portfelach lub które zbieramy w domach, w słoiczki, puszki itp.

Ambasadorki akcji działające każda w swoim regionie przygotowały puszki - skarbonki i zorganizowały miejsca, w których zostały one postawione.

Do akcji przyłączyła się również nasza szkoła! Puszki umieszczone zostały w sekretariacie szkolnym, a dodatkowo podczas przerw uczniowie z zaangażowaniem stali z nimi na korytarzach szkolnych zachęcając innych kolegów i koleżanki oraz nauczycieli do pomocy.

Po zakończeniu akcji ambasadorki, które przekazały skarbonki, odebrały je, a po przeliczeniu, pieniądze wpłaciły do banku na konto #ZuziakontraSMA.

Jak poinformowały organizatorki, w puszkach przekazanych przez naszą szkołę - udało się zebrać 618zł! Wszystkim bardzo dziękujmy za udział w akcji. #ZuziakontraSMA

Data dodania: 2022-03-04 13:01:46
Data edycji: 2022-03-04 13:02:58
Ilość wyświetleń: 73

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook