Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Pudliszkach. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje na temat naszej szkoły.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GodłoHerb

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

W dniu 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Ostatni dzwonek w naszej szkole  zabrzmiał dla uczniów klasy trzeciej. Uczniowe przedstawili program artystyczny przygotowany przez wychowawczynię panią Justynę Knapp i nauczyciela wspomagającego panią Magdalenę Adamczak- Rupocińską. 

Po części artystycznej nastąpiła część oficjalna. Pani kierownik Jolanta Pierzchlewicz wraz z rodzicami z Rady Rodziców wręczyły nagrody książkowe dla uczniów osiągających bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Uczniowie w tym roku szkolnym otrzymali mnóstwo nagród i wyróżnień za konkursy szkolne i pozaszkolne. 

Na uroczystości zakończena roku szkolnego gościliśmy specjalnych gości z Fundacji Rodziny Duda. Fundacja pozytywnie odpowiedziała na prośbę szkoły o pomoc w realizacji marzeń ucznia klasy III. Uczeń otrzymał wspaniałego laptopa i drukarkę. Otrzymana nagroda z pewnością pomoże spełniać i pogłębiać zainetersowania ornitologiczne.

Na zakończenie pani kierownik złożyła uczniom życzenia przyjemnych i słonecznych wakacji, a także przypomniała o zasadach bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku. Po akademii uczniowie udali się wraz z nauczycielami do klas po odbiór świadectw szkolnych.

Data dodania: 2018-06-28 17:37:01
Data edycji: 2018-06-28 18:06:49
Ilość wyświetleń: 717

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Facebook