Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Pudliszkach. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje na temat naszej szkoły.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GodłoHerb

Wielkopolski Turniej ORLIKA 2022

Wielkopolski Turniej ORLIKA 2022

W kwietniu i maju odbywa się kolejna edycja Wielkopolskiego Turnieju ORLIKA. Reprezentacja naszej szkoly wzięła udział w pierwszym etapie rozgrywek - eliminacjach gminnych, które odbyły się na "orliku" w Krobi. Oprócz naszej drużyny zagrały w nim jeszcze dwie ekipy z Krobi oraz drużyna Starej Krobi. W gminie zajęliśmy drugie miejsce, ulegając tylko pierwszej reprezentacji Krobi i kwaliwikując się do finału powiatu. Ten odbył się 9 maja w Pępowie. Grając z najlepszymi zespołami powiatu ostatecznie zajęliśmy czwarte miejsce i zakończyliśmy udziała w tegorocznej edycji Turnieju ORLIKA. Nasi chłopcy pokazali w obydwu turniejach dużą wolę walki, godnie reprezentując naszą szkołę, za co należą im się duże gratulacje.

W przyszłym roku rusza kolejna edycja turnieju i z pewnością nie zabraknie niej młodych piłkarzy ze szkoły w Pudliszkach :)

Oto skład naszej drużyny: Franek Mendyka, Gabryś Kryłowski, Kacper Jankowski, Stanisław Michalski, Marceli Radoła, Oskar Andrzejewski, Amadeusz Rolnik i Nikodem Wencel.

Data dodania: 2022-05-09 21:29:10
Data edycji: 2022-05-09 21:52:23
Ilość wyświetleń: 101

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook