Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z oddziałami integracyjnymi w Pudliszkach. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje na temat naszej szkoły.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GodłoHerb

Witamy w gronie czytelników

Witamy w gronie czytelników

30 listopada uczniowie klasy pierwszej zostali oficjalnie przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Tego dnia poznali zasady korzystania z biblioteki, zapoznali się też z jej księgozbiorem. Najmłodsi mogli pochwalić się swoją wiedzą na temat bajek i legend, odpowiadając na przygotowane zagadki. Pierwszoklasiści złożyli przyrzeczenie, obiecując, że będą wiernymi czytelnikami, dbającymi o książki. Na pamiątkę tego wydarzenia nowi czytelnicy otrzymali zakładki do książek ze swoim imieniem oraz ulotkę informującą m.in. o godzinach otwarcia biblioteki, jej księgozbiorze i zaletach czytania. Wizyta w bibliotece zakończyła się wypożyczeniem książek.

Mam nadzieję, że od tej pory każdy pierwszak będzie często odwiedzał bibliotekę i rozbudzi w sobie potrzebę czytania oraz poznawania nowych bohaterów książkowych.Data dodania: 2018-12-07 11:55:46
Data edycji: 2020-11-09 13:51:09
Ilość wyświetleń: 705

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych!
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook