Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z oddziałami integracyjnymi w Pudliszkach. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje na temat naszej szkoły.
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset
GodłoHerb

Witamy w gronie czytelników

Witamy w gronie czytelników

30 listopada uczniowie klasy pierwszej zostali oficjalnie przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Tego dnia poznali zasady korzystania z biblioteki, zapoznali się też z jej księgozbiorem. Najmłodsi mogli pochwalić się swoją wiedzą na temat bajek i legend, odpowiadając na przygotowane zagadki. Pierwszoklasiści złożyli przyrzeczenie, obiecując, że będą wiernymi czytelnikami, dbającymi o książki. Na pamiątkę tego wydarzenia nowi czytelnicy otrzymali zakładki do książek ze swoim imieniem oraz ulotkę informującą m.in. o godzinach otwarcia biblioteki, jej księgozbiorze i zaletach czytania. Wizyta w bibliotece zakończyła się wypożyczeniem książek.

Mam nadzieję, że od tej pory każdy pierwszak będzie często odwiedzał bibliotekę i rozbudzi w sobie potrzebę czytania oraz poznawania nowych bohaterów książkowych.Data dodania: 2018-12-07 11:55:46
Data edycji: 2020-11-09 13:51:09
Ilość wyświetleń: 844

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych!
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej