Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Pudliszkach. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje na temat naszej szkoły.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GodłoHerb

X edycja „ORLIKA”.

X edycja „ORLIKA”.

W czwartkowe przedpołudnie na „Orliku” w Krobi odbyła się X edycja WIELKOPOLSKIEGO TURNIEJU ORLIKA 2019 w PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW na szczeblu powiatowym. Po przejściu eliminacji gminnych w dobrych nastrojach jechaliśmy do Krobi. Chociaż słońce nie pokazało się zza chmur nawet na moment a deszcz podał przez cały czas trwania turnieju to jednak wynik wynagrodził chłopakom przeciwności pogody i wysiłek włożony w grę w każdym meczu. Po bezbramkowym remisie z drużyną z Pępowa i dwóch wygranych z ekipami ze szkół podstawowych z Gostynia i Krobi reprezentacja naszej szkoły zajęła 2 miejsce. Zwycięstwo w turnieju dające jednocześnie awans do kolejnego etapu rozgrywek straciliśmy jedynie gorszym bilansem bramek. Na pocieszenie najlepszym bramkarzem turnieju został Miłosz Kośmicki, który jako jedyny zachował przez cały turniej „czyste konto”. Nagrody uczestnikom turnieju oraz najlepszym zawodnikom wręczał wicestarosta powiatu gostyńskiego pan Janusz Sikora.

Skład naszej drużyny: Kośmicki Miłosz, Olejniczak Adam, Olejniczak Bartosz, Sikora Mateusz, Mróz Adrian i Smektała Aleksander.

GRATULACJE!!!

Włodzimierz Skopiński

Data dodania: 2019-05-09 14:26:25
Data edycji: 2019-05-09 14:33:10
Ilość wyświetleń: 822

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook