Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z oddziałami integracyjnymi w Pudliszkach. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje na temat naszej szkoły.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GodłoHerb

XVI Gminne Mistrzostwa w strzelaniu

Dnia 23.02.2019 roku w Szkole Podstawowej w Krobi odbyły się XVI Gminne Mistrzostwa w strzelaniu z karabinka pneumatycznego, w których udział wzięło 6 uczniów naszej szkoły-Anna Rejek, Maja Radzimska, Alicja Karolczak, Kacper Sowiński, Kacper Gawroński i Bartosz Paris, pod opieką nauczycieli: p. Roberta Dolaty i p. Karoliny Rzepeckiej.

 

Pierwsza część zawodów została zakończona dużym sukcesem reprezentantów naszej szkoły-drużyna z Pudliszek zajęła I miejsce w kategorii klas gimnazjalnych. Ponadto, Maja Radzimska zdobyła I miejsce w grupie dziewczyn, a Anna Rejek miejsce IV. Dumni możemy być również z wyników indywidualnych chłopców, a szczególnie Kacpra Gawrońskiego, który w tej kategorii zajął I miejsce.

 

W drugiej części zawodów nasza zwycięska drużyna szkolna rywalizowała m.in. z Bractwem Kurkowym, radnymi, urzędnikami oraz klasami wojskowymi i zdobyła satysfakcjonujące IV miejsce. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Data dodania: 2018-02-26 10:40:00
Data edycji: 2018-03-11 10:41:50
Ilość wyświetleń: 882

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych!
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook