Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Pudliszkach. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje na temat naszej szkoły.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GodłoHerb

XXI FESTYN SZKOLNY - DZIEŃ DZIECKA 2019

XXI   FESTYN SZKOLNY - DZIEŃ  DZIECKA 2019

Radość, rodzina, przyjaźń, zabawa to motywy przewodnie XXI festynu szkolnego. Organizowany w Dniu Dziecka przez pracowników i Radę Rodziców Szkoły Podstawowej im. Stanisława Fenrycha oraz Stowarzyszenie OSP stał się okazją do aktywnego spędzenia czasu . Wspólne świętowanie rozpoczęło się rankiem od gry ulicznej, w której rywalizujące zespoły zmagały się z przeróżnymi zadaniami zlokalizowanymi w kilku miejscach w Pudliszkach. Dla tych, którzy dbają o kondycję i nie boją się wysiłku, zorganizowano pięciokilometrowy bieg przełajowy. Okazało się, że to wyzwanie podjęła czterdziestoosobowa grupa - zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zmęczeni, ale zadowoleni ukończyli bieg i przybyli na główny plac imprezy - tuż za remizą. Jakie atrakcje czekały na uczestników? Dla każdego - coś miłego! Najmłodsi mogli poszaleć na dmuchanym zamku, przejechać się bryczką, przejść przez ścieżkę sensoryczną, pomalować twarz, pochwalić się talentem plastycznym, pozaplatać kolorowe sznureczki, stworzyć coś z niczego, pobrykać we wspólnych zabawach lub poskakać na eurobungee. Mali artyści prezentowali się również na scenie - jako wokaliści i tancerze, a na miłośników gier i książek czekał kiermasz. Jeśli ktoś zgłodniał, mógł się posilić plackiem drożdżowym, wypić kawę lub zjeśc loda. A dla bardzo głodnych zakład Kraft Heinz przygotował pyszną zupę pomidorową.

Mamy nadzieję, że kolejny już festyn pozwolił najmłodszym w pełni nacieszyć się ich świętem, a rodzicom odrobinę zwolnić w codziennej gonitwie, poczuć radość z drobiazgów i przekonać się, że w każdym z nas drzemie małe, uśmiechnięte dziecko :) Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

Karina Szymankiewicz

Data dodania: 2019-06-04 13:51:47
Data edycji: 2019-06-06 11:51:39
Ilość wyświetleń: 976

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook