Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Pudliszkach. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje na temat naszej szkoły.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GodłoHerb

Zakończenie roku szkolnego 2020/21

Zakończenie roku szkolnego 2020/21

25 czerwca zakończyliśmy oficjalnie rok szkolny 2020/21. Ciągle obowiązujące przepisy związane z reżimem sanitarnym nie pozwoliły na uroczysty apel dla wszystkich uczniów, którzy na spotkaniu z wychowawcami otrzymali świadectwa i tym samym rozpoczęli letnie wakacje. Nieco bardziej oficjalną oprawę miało wręczenie świadectw uczniom klas ósmych, którzy kończyli w tym roku naukę w szkole podstawowej. Nie zabrakło łez, listów gratulacyjnych oraz kwiatów. Na apelu pożegnaliśmy również Panie, które przez wiele lat prężnie działały w Radzie Rodziców – przewodniczącą RR Panią Katarzynę Woschke-Pietrzak oraz skarbnika RR Panią Katarzynę Wojtkowiak. Za ich ogromne zaangażowanie, pomoc i zrozumienie spraw szkoły podziękował dyrektor Andrzej Żołędziowski.

Wszystkim - Dyrekcji, Nauczycielom, Rodzicom i Uczniom dziękujemy za kolejny, z pewnością nieszablonowy, trudny rok szkolny i życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Data dodania: 2021-06-25 12:11:30
Data edycji: 2021-06-28 10:25:45
Ilość wyświetleń: 592

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook